Přestupy (Strategie č. 11/11) | E15.cz

Přestupy (Strategie č. 11/11)

Přestupy (Strategie č. 11/11)
Ilustrační foto
• 
ZDROJ: Shutterstock

red

Přestupy

Hospodářská komora posiluje

Novým ředitelem odboru obchodu, marketingu a komerčních projektů Hospodářské komory České republiky se stal Jan Vaisar. V oblasti obchodu a marketingu působí již od roku 1998, zkušenosti má i z médií. Do Hospodářské komory přichází ze společnosti Telefónica Czech Republic, kde působil víc než šest let.

Jan VaisarJan VaisarAutor:

Kia mění marketing

Na pozici marketingové manažerky Kia Motors Czech nastupuje Martina Jirásková. Má bohaté zkušenosti z oblasti marketingu a komunikace a v prostředí automobilového průmyslu se pohybuje již osmnáct let. Před příchodem do Kia působila na pozici manažerky PR a marketingu společnosti Nissan Sales CEE.

Martina JiráskováMartina JiráskováAutor:

Holding PNS oznámil organizační změny

Petr Nedvědický, dosavadní ředitel ústecké divize První novinové společnosti, byl jmenován novým ředitelem Provozu a logistiky, pod kterého spadá Národní expedice a Národní remitenda. Zároveň proběhlo začlenění pražské divize PNS pod Holdingovou centrálu. Dosavadní ředitel divize Praha Michal Skaunic bude zastávat pozici Ředitele pro rozvoj. Bude zodpovědný zejména za řízení a koordinaci rozvojových projektů v rámci celého holdingu PNS. Plánovaná restrukturalizace holdingu PNS bude završena v červenci 2012 fúzí dceřiných společností PNS – R.E.T., Maloobchodní prodej tisku a PNS Projektová se sloučí do PNS Grosso.

Petr NedvědickýPetr NedvědickýAutor:

Heineken ladí VZTAHY

Jiří Hauptmann se stal manažerem Corporate Relations Heineken ČR. Bude zodpovídat za řízení externí i interní komunikace všech značek, aktivit společenské zodpovědnosti firmy a exkurzních programů v pivovarech Velké Březno,
Krušovice a Starobrno.

Jiří HauptmannJiří HauptmannAutor:

Americká posila AVG

Novým provozním ředitelem AVG Technologies se stal John Giamatteo. Bude dohlížet na celosvětovou organizaci
společnosti. Má 23 let zkušeností z oblasti financí, operací a strategického řízení ve veřejných společnostech a ve vedení
multimiliardových obchodů.

John GiamatteoJohn GiamatteoAutor:

Generační výměna v USSPA

USSPA, první český výrobce masážních bazénů, mění po 16 letech existence své nejvyšší vedení. Ředitelského postu se
ujímá Kateřina Kadlecová, dosavadní marketingová manažerka a spolumajitelka společnosti. Ve funkci nahrazuje svého otce, Petra Koláře, zakladatele firmy, který zůstává v pozici majoritního majitele společnosti.

Kateřina KadlecováKateřina KadlecováAutor:

Postup v Telefónice

Novým ředitelem Divize rezidentních zákazníků společnosti Telefónica CR se stal Luis Aldo Martin. Pro skupinu Telefónica pracuje od roku 2000. Začínal na pozici pro nepřímý prodej v Telefónica Moviles Argentina SA (Movistar), poté působil jako provozní ředitel pro region Norte v Argentině.

Luis Aldo MartinLuis Aldo MartinAutor:

Country Manager Schwarzkopf

Petr FreibergPetr FreibergAutor:

Nová ředitelka PA Graylingu

Poradenská společnost Grayling CR jmenovala Lindu Kopeckou ředitelkou divize Public Affairs. Má dlouholeté zkušenosti z české, francouzské a evropské veřejné správy. Mj. působila v Evropském parlamentu a na Generálním sekretariátu pro evropské záležitosti v Paříži.

Linda KopeckáLinda KopeckáAutor:

Technický ředitel Anectu

Ladislav Herynek se stal novým technickým ředitelem ve společnosti Anect. Jeho úkolem bude řídit technickou sekci poskytující technickou podporu svým zákazníkům v oblasti komunikační a systémové infrastruktury. Herynek přišel do Anectu v roce 2008 ze společnosti Trask solutions.

Ladislav HerynekLadislav HerynekAutor:

Cetelem posiluje obchod

Radoslaw Kuczynski z Polska se stal novým ředitelem obchodní divize Cetelem. Přichází z ukrajinské UkrSibbank – BNP Paribas. Ve své pozici bude zastřešovat rozvoj obchodních aktivit – v oblasti přímého prodeje, kreditních karet, nákupů na splátky či auto a motoúvěrů.

Radoslaw KuczynskiRadoslaw KuczynskiAutor:

Zentiva s novou ředitelkou

Společnost Sanofi jmenovala na pozici generální ředitelky společnosti Zentiva pro Českou republiku Evu Kodýdkovou. Do společnosti přináší bohaté pracovní zkušenosti z mezinárodních farmaceutických firem. Před příchodem do Zentivy zastávala post generální ředitelky pro ČR ve firmě Baxter.

Eva KodýdkováEva KodýdkováAutor:

Strabag PFS posílil obchod

Jan Lovětínský se stal novým obchodním ředitelem společnosti Strabag PFS. V roce 1998 začal pracovat v realitně poradenské společnosti Colliers International, od roku 2003 jako marketingový ředitel developerské společnosti Lighthouse Group a před příchodem do Strabag PFS v poradenské společnosti CB Richard Ellis.

Jan LovětínskýJan LovětínskýAutor:

Český aeroholding představil vrcholové manažery

Český aeroholding, který postupně zastřeší dceřiné společnosti Letiště Praha, České aerolinie, Holidays Czech Airlines, Czech Airlines Technics, Czech Airlines Handling a CSA Services, má generálního ředitele. Stal se jím Miroslav Dvořák (na snímku), který proto rezignoval na své dosavadní funkce generálního ředitele Letiště Praha a prezidenta Českých aerolinií. Spolu s ním přichází do Českého aeroholdingu i jeho manažerský tým. Petr Vlasák bude vrchním ředitelem pro finance a řízení lidských zdrojů, Marta Guthová nastoupí do pozice vrchní ředitelky pro centrální nákup, prodej a marketing a Josef Adam se stane vrchním ředitelem pro ICT a právní záležitosti.

Miroslav DvořákMiroslav DvořákAutor:

Generali má nový dozor

Novým členem dozorčí rady pojišťovny Generali byla za zaměstnance zvolena Alžběta Polišenská. Bude pět let zastupovat zaměstnance. Polišenská nastoupila do pojišťovny Generali v roce 2007, pracuje na pozici nákladového controllera.

Alžběta PolišenskáAlžběta PolišenskáAutor:

Nové finance v Alpiq Energy

Švýcarská energetická skupina Alpiq Holding pověřila Zdeňka Čiháka vedením finančních služeb pro společnosti obchodující
s elektrickou energií v regionu střední Evropy. Čihák pracuje ve společnosti od února 2010, kdy převzal vedení oddělení účetnictví, reporting a treasury.

Zdeněk ČihákZdeněk ČihákAutor:

Autor: red
 
Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!