Pavla Pernekrová - marketingová manažerka firmy Silic | E15.cz

Pavla Pernekrová - marketingová manažerka firmy Silic

Pavla Pernekrová - marketingová manažerka firmy Silic
Pavla Pernekrová
• 
Ráda se začte do časopisů pro muže. Jsou mnohem víc nad věcí a vtipnější než ty ženské, říká Pavla Pernekrová.

Kupujete si noviny?

Denní zprávy si čtu na internetu, takže tisk si pravidelně nekupuji. Jediný zvyk, co mám zažitý od mala, je ten, že si každý čtvrtek kupuji deník Dnes s magazínem a sobotní vydání s víkendovou přílohou.

Jaké časopisy kupujete?

Vzhledem ke své práci čtu časopisy o marketingu a ekonomice, ale ráda si přečtu Reflex nebo některé lifestylové tituly, občas se zasměju i nad společenskou rubrikou. Paradoxem je, že mě baví víc časopisy pro chlapy než dámské tituly, protože mají mnohem větší nadhled a neberou se tolik vážně.

Jaké sledujete pravidelně webové stránky?

Pro pobavení se ráda podívám na server Jenpromuze.cz, kde se občas přistihnu u toho, že se směju nahlas. Jinak každý den zhlédnu stránky iDnes.cz a Novinky.cz.

Jste na Facebooku?

Facebook samozřejmě mám a používám ho ke komunikaci s přáteli a k zábavě. Nejsem zastáncem hlášení každého pohybu nebo činnosti, ani sbírání přátel jako pokémonů, takže všeho s mírou.

Jaký televizní kanál sledujete nejčastěji a proč?

Doma mám televizi puštěnou většinou jenom jako kulisu, takže těžko říct. Ale mám ráda komediální seriály a sitcomy, při kterých člověk nemusí moc přemýšlet, jako například Jak jsem poznal vaši matku, Dva a půl chlapa, Teorie velkého třesku, Červený trpaslík, Simpsonovi a další.

Jaká reklama vás v poslední době nejvíc štve, jaká je naopak oblíbená?

Přepínám při reklamách na Českou spořitelnu s úlisnými patolízaly vnucujícími úvěr, a baví mě kecky na Mácháči, které jsou prostě boží.

Jaký je váš oblíbený podnik?

Nejsem příliš vybíravá, takže sním skoro všechno od české kuchyně po exotická jídla. Můj oblíbený podnik je doma u maminky.

 
Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Největší nezávislý katalog českých firem