V zrcadle: Pavel Krejčí, Xerox, Head of Marketing CZ & SK | E15.cz

V zrcadle: Pavel Krejčí, Xerox, Head of Marketing CZ & SK

V zrcadle: Pavel Krejčí, Xerox, Head of Marketing CZ & SK
Pavel Krejčí vede marketing Xeroxu v ČR a na Slovensku
• 
ZDROJ: Repro Strategie
21. ledna 2016 • 07:59
Ráno při snídani si ve svém iPadu přečte Hospodářské noviny, kde ho zajímají zejména analýzy, rozhovory a zprávy, které na běžných serverech nenajde. V průběhu dne se mu do ruky dostanou jednak odborná média, ale také monitoringy. Zběžně se podívá na obvyklé zpravodajské servery. Zejména v poslední době hodně zvažuje, co čte, a na televizi se téměř vůbec nedívá. Dává přednost osobním setkáváním s inspirativními lidmi.

Jaká reklama vám v poslední době nejvíc vadí, jaká je naopak oblíbená?

Mně osobně nejvíce vadí reklamy, které nezohledňují naši kulturu a zvyky. Mám na mysli zejména ty, které se objevují v předvánočním období. Naopak vánoční evergreen od Kofoly s malou holčičkou mě vždy potěší. Ta už k Vánocům tak nějak patří.

Jaké jsou vaše nejoblíbenější značky?

Jako pro mnoho mužů, nakupování není mým koníčkem. Proto sázím na kvalitní a prověřené značky, které mne nezklamou. Příkladem může být mé nové horské kolo značky Trek. Ušetřený čas pak rád věnuji sportům a dalším koníčkům. Moderní technologie ale přinášejí zajímavé inovace a nové značky, které mne znovu a znovu dokážou okouzlit svým designem či osobitým příběhem.

Co pro vás osobně znamená obor, ve kterém působíte?

Dlouhá léta jsem působil v telekomunikacích, proto nedávnou profesní změnu oboru považuji za osvěžující a opravdovou osobní výzvu. Velkým překvapením bylo pro mne zjištění, jak se společnost Xerox i přes klesající objemy tisku dokáže s tímto trendem vyrovnat. Hlavní zásluhu na tom mají inovace a investice do nových technologií a řešení.

Kde byste si přál být ve své kariéře za deset let?

Má představa budoucnosti je mít možnost spolupracovat s inspirativními lidmi, od kterých se budu mít stále co učit. Má práce mne bude bavit a umožní mi zužitkovat mé dosavadní zkušenosti. Navíc bych si chtěl uchovat příjemné vyladění mezi prací a soukromým životem, kde chci mít čas jak na rodinu, tak na koníčky, sporty a přátele.

Autor: red
 
Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!