Becherovka přiváží zlato z New Yorku | E15.cz

Becherovka přiváží zlato z New Yorku

Becherovka přiváží zlato z New Yorku
Becherovka
• 

red

Český bylinný likér Becherovka Original byl v rámci 2. ročníku mezinárodní soutěže NYISC oceněn zlatou medailí v kategorii likérů. Becherovka je prvním českým alkoholickým produktem, který v této soutěží uspěl. Zlato z NYISC by mohlo podpořit uvedení Becherovky na trh ve Spojených státech.

Jednotlivé alkoholické nápoje jsou v soutěži hodnoceny v kategoriích rozdělených dle typu a cenové hladiny dle předem stanovených kritérií včetně vůně, chutě a vzhledu. Becherovka obsadila první místo v kategorii likéry.

„Z ocenění máme ohromnou radost, zejména proto, že jsme v nedávné době zahájili distribuci Becherovky na trhu ve Spojených státech a chystáme její uvedení na tamní trh. Soustřeďujeme se převážně na velká města, v nichž působí barmanská komunita a ocenění tedy přichází v ten nejlepší čas. Becherovka Original v poslední době zaznamenává úspěchy nejen na českém trhu, ale také právě na exportních trzích. Cena NYISC je potvrzením nadčasovosti a kvality Becherovky“ uvedl k ocenění generální ředitel Jan Becher – Karlovarská Becherovka Anthony Schofiled.

Autor: red
 
Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!