Havas PR má nové klienty | E15.cz

Havas PR má nové klienty

Havas PR má nové klienty
ilustrační foto
• 
ZDROJ: archiv

Strategie, Petr Novotný

Po vítězství v tendru pro Google ČR, které Havas PR Prague oznámil v první polovině ledna, hlásí zahájení spolupráce s dalšími společnostmi.

Agentura nově zajišťuje public relations pro společnost Axa Assistance s důrazem na projekty týkající se komunikace cestovního pojištění a produktu Rodinný právník.

Od března spolupracuje rovněž se společností Creditinfo Solutions. Jedná se o společnost s centrálou na Islandu, která je specialistou na zakládání registrů kreditních informací v rozvíjejících se zemích. Na českém a slovenském trhu nabízí softwarové produkty a služby pro řízení kreditního rizika, modeluje skórkarty, navrhuje rozhodovací procesy a zapojuje datové konektory.

Své portfolio klientů rozšířila agentura i v oblasti zdravotnictví. Společnost Walmark je jedním z lídrů trhu, pokud jde o výrobu a distribuci doplňků stravy, minerálů a vitamínů. Havas PR bude pomáhat s komunikací pro výrobky Tammex Family, které patří do skupiny produktů poskytujících úlevu při problémech s trávicí soustavou a zažíváním.

Autor: Strategie, Petr Novotný
 
Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!