Ogilvy & Mather vyhrála tendr Centra Černý Most | E15.cz

Ogilvy & Mather vyhrála tendr Centra Černý Most

Ogilvy & Mather vyhrála tendr Centra Černý Most
Jedno z největších v Česku. Společnost Unibail-Rodamco věří v další úspěch svého Centra Černý Most. Do léta 2013 plánuje přistavět 44 tisíc metrů čtverečních a lidem nabídnout celkem 163 obchodů. Velkou měrou sází také na rozšíření zábavy a služeb. Slibuje, že na okraj metropole přitáhne i exkluzivní značky
• 
ZDROJ: Vizualizace crestcom

red

Reklamní agentura Ogilvy & Mather uspěla ve výběrovém řízení na komunikaci Centra Černý Most, vyhlášeném společností Unibail-Rodamco. Ta pozitivně ohodnotila strategickou i kreativní stránku nabídky. Spolupráce by měla být zahájena už během března a bude pokračovat až do roku 2013.

Cílem letošní kampaně je především posílit vztah se zákazníky, udržet si jejich loajalitu a představit plány nového Centra Černý Most, jež bude dokončeno a otevřeno na jaře 2013. „Hledali jsme agenturu, která bude nejen kreativní, ale bude nám také schopným strategickým partnerem,“ zdůvodňuje výběr agentury Lenka Dvořáková, marketingová manažerka Unibail-Rodamco, největší evropské společnosti investující do komerčních nemovitostí, jež má v portfoliu rovněž Centrum Chodov nebo Arkády Pankrác.

Letošní část kampaně bude v prvé řadě taktická. V příštím roce bude klást Centrum Černý Most větší důraz na image. Mediamix zahrne outdoor, rádia a internet, doplní je PR, promotion a eventy.

Autor: red
 
Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!