Voyo uzavřelo kontrakt se Sony Pictures, nabídne i čerstvé epizody seriálů z USA | E15.cz

Voyo uzavřelo kontrakt se Sony Pictures, nabídne i čerstvé epizody seriálů z USA

Voyo uzavřelo kontrakt se Sony Pictures, nabídne i čerstvé epizody seriálů z USA
Voyo.cz
• 
27. března 2013 • 14:16
Videoportál Voyo, který provozuje televize Nova, nabídne od 1. dubna svým předplatitelům filmy a seriály z dílny studia Sony Pictures. Tituly budou přibývat v průběhu následujících třech let, tento rok uživatele Voyo čeká 168 filmů a 626 epizod seriálů.

Týdně na Voyo přibude až sedm filmů od Sony Pictures, v rámci prvního roku spolupráce to znamená více než tři sta hodin filmové zábavy. Budou mezi nimi například snímky Muži v černém, Spiderman, Andělé a démoni a desítky dalších.

Na novinky se mohou těšit i příznivci seriálů. Do knihovny přibudou seriálové klasiky jako Ženatý se závazky, Tudorovci, Perníkový táta nebo v zahraničí populární Community (Zpátky do školy) nebo Last Resort (Poslední základna). Přibývat budou i aktuální zahraniční seriály, z nichž některé Voyo uvede krátce po odvysílání epizody v USA v originálním znění s českými titulky.

Čtěte také:
Česká televize natáčí krimi seriál s Vetchým a Polívkou

„Věříme, že především možnost sledovat současné seriály v původním znění s titulky krátce po uvedení seriálu nebo dokonce jednotlivých epizod v USA, zaujme i seriálové nadšence. V tomto ohledu bude naše nabídka zcela unikátní,“ říká Petr Horák, ředitel placených služeb.

Autor: red
 
Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!